Firma KrisMar powstała w 2006r. Obecnie jest liderem sprzedaży pokryć dachowych na terenie województwa świętokrzyskiego.

Atutem firmy jest umiejętność dostosowania się do wymagań klientów, podchodząc indywidualnie do potrzeb każdego z nich. Celem firmy jest zapewnienie fachowej i profesjonalnej obsługi. KrisMar swoim Klientom oferuje kompleksowe, innowacyjne rozwiązania oraz profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedawanych produktów, które zapewniają bezpieczeństwo, wysoki komfort użytkowania oraz najwyższe standardy na rynku.

Współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami, dzięki czemu możemy zaoferować najlepsze produkty oraz najbardziej konkurencyjne ceny na rynku. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór pokryć dachowych, systemów rynnowych, okien dachowych i akcesorii dachowych. Każdy produkt spełnia wysokie wymagania techniczne i jest dobrą inwestycją na długie lata.

Naszą firmę wyróżnia kompleksowość świadczonych usług. Począwszy od fachowego doradztwa, przygotowania kosztorysów poprzez transport. Zapewniając wysoką jakość oferowanych produktów oraz rzetelną obsługę zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

KONTAKT