logo Krismar Kielce pokrycia dachowe świętokrzyskie

Dachówki BRAAS

Zapoznaj się z naszą ofertą

TRADYCJA

DACHÓWKI CERAMICZNE BRAAS NIOSĄ TRADYCJĘ
Od wieków człowiek pokrywa dachy dachówkami z gliny. Surowiec ten fascynuje nadal swoją ekspresją i ciepłem. Ze względu na klasyczne pochodzenie, dachówki te do dziś zachowały swój specyficzny urok.

PIĘKNO

DACHÓWKI CERAMICZNE BRAAS PRZEKONUJĄ PIĘKNEM
Zachwycają różnorodnością form, barw i powierzchni. Dachówki ceramiczne to synonim indywidualnej kreatywności, nadającej każdej budowli swoistego i niepowtarzalnego.

NATURALNY WDZIĘK

DACHÓWKI CERAMICZNE BRAAS TO NATURALNY WDZIĘK
Dachówki ceramiczne są od zawsze produkowane z gliny wydobywanej w sposób naturalny. Większość składników pochodzi z rodzimych złóż.

DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ

DACHÓWKI CERAMICZNE BRAAS TO GWARANTOWANA DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ
Wyjątkową pewność i jakość dachówek ceramicznych podkreślamy 30-letnią gwarancją potwierdzoną odpowiednim dokumentem.

Dachówki BRAAS

Dachówki ceramiczne Braas produkowane są z najwyższej jakości surowców w sprawdzonej technologii. Sprawdzone na przestrzeni wieków – po dziś dzień synonim piękna i naturalnego bezpieczeństwa. Dachówki ceramiczne Braas powstają z gliny, której wysoka jakość porównywalna jest z zaletami glinek leczniczych. Dachówki te dodają dachom klasycznego uroku, ciepła i poczucia bezpieczeństwa. Zachwycają mnogością barw i form, dzięki którym mogą Państwo nadać swojemu dachowi indywidualny charakter – zgodnie z własnym smakiem i pomysłem.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta:

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym Doradcą:
+48 501-985-200