logo Krismar Kielce pokrycia dachowe świętokrzyskie

Pokrycia Tytan Cynk Silesia

Zapoznaj się z naszą ofertą

Blacha cynkowo-tytanowa SilesiaZINC produkowana jest w oparciu o normę PN-EN 988, w trzech odmianach, różniących się jedynie wykończeniem powierzchni zewnętrznej:

NATURALNA (gołowalcowana)

O metalicznej i błyszczącej powierzchni, która z czasem nabierze jasnoszarej matowej patyny w wyniku oddziaływania czynników atmosferycznych.

PATYNA GREY

O matowej, jasnoszarej powierzchni z patyną uzyskaną w wyniku reakcji chemicznej w procesie technologicznym. Aby uniknąć etapu przejściowego, czyli naturalnego tworzenia patyny, zaleca się na eksponowane detale (fasady) stosowanie blachy patynowanej fabrycznie.

PATYNA CARBON

Nowy rodzaj patyny o zabarwieniu zbliżonym do grafitowej czerni, która jest wytworzona w złożonym procesie technologicznym. Materiał ten będzie kontrastował z jasnymi kolorami nadając budynkom niepowtarzalnego charakteru. Doskonale komponuje się z innymi materiałami na przykład z łupkiem kamiennym.

Pokrycia Tytan Cynk Silesia

Blacha ZM Silesia to nowoczesny materiał wytwarzany z cynku SHG o najwyższej czystości, zawierającego min. 99,995% Zn, do którego wprowadza się dodatki stopowe – miedź i tytan. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji, blacha charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami fizyko-mechanicznymi i znajduje szeroki obszar zastosowań w budownictwie.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym Doradcą:
+48 501-985-200

Dlaczego cynk – tytan?

  • wykazuje trwałość – ponad 80 lat
  • pokrycia dachowe z cynku są lekkie i niepalne
  • nie wymaga konserwacji
  • jest plastyczny, można go łatwo łączyć i formować
  • estetycznie wygląda

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta: