logo Krismar Kielce pokrycia dachowe świętokrzyskie

FLAMINGO marka firmy BUDMAT

Zapoznaj się z naszą ofertą

Kompletny system

System rynnowy Assa jest kompletnym systemem do odprowadzenia wody opadowej z dachu, przeznaczony jest dla nowych jak i remontowanych budynków bez względu na rodzaj pokrycia dachowego.

Niezawodna szczelność

Elementy Flamingo są tłoczone w specjalnie zaprojektowanych formach, a montaż denka rynny jest tak skuteczny, że go opatentowaliśmy. Zapomnij o przeciekach.

Wysoka odporność na czynniki zewnętrzne

Produkty GreenCoat RWS są lekkim materiałem konstrukcyjnym, który charakteryzuje piękny połysk. Są bardzo odporne na korozję, promieniowanie UV oraz zarysowania.

Łatwy i szybki montaż

Gdybyś tylko poznał nasze nowoczesne parki maszynowe, widziałbyś, że elementy Flamingo wykonane są z dbałością o najdrobniejszy szczegół i pasują do siebie idealnie. Zupełnie jak dziecięce klocki. To dlatego montaż jest taki łatwy.

FLAMINGO marka firmy BUDMAT

Stalowy system rynnowy Flamingo wykonany z najlepszych szwedzkich blach PRELAQ® RWS (Rain Water System) – produkowanych specjalnie dla tego rodzaju realizacji, wyróżnia również:

łatwość montażu, dzięki uniwersalnym elementom, które wzajemnie się uzupełniając mogą pełnić kilka funkcji jednocześnie,

najwyższa jakość wykonania, z zastosowaniem w pełni zautomatyzowanych szwedzkich i szwajcarskich linii produkcyjnych,

innowacyjność – dzięki specjalnie zaprojektowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym,

dostępność w dwóch rozmiarach: mniejszym dla obiektów o charakterze mieszkalnym (125/87) i większym, z przeznaczeniem na obiekty przemysłowe, wielkogabarytowe (150/100),

specjalnie opracowane i wdrożone rozwiązania logistyczne (fabrycznie zabezpieczone folią wszystkie elementy orynnowania, indywidualnie zaprojektowane opakowania, wyjątkowa dbałość o najwyższy standard magazynowania i transportu),

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta:

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym Doradcą:
+48 501-985-200