logo Krismar Kielce pokrycia dachowe świętokrzyskie

Realizacje

Zapoznaj się z naszymi realizacjami

Realizacja pokrycia dachowego: Blachodachówka Como Budmat, Okna Roto, Akcesoria IVT

Blachodachówka Como firmy Budmat, muskana pierwszymi wiosennymi promieniami słońca , przepięknie prezentuje się na klasycznym dachu. Efektu dopełniają Roto Okna Dachowe i akcesoria dachowe IVT.

Okna dachowe FAKRO, panele dachowe BUDMAT, membrana Dorken oraz system rynnowy Galeco

Fantastyczne doświetlenie poddasza przy zastosowaniu zespolonych okien dachowych FTU-V U4 i FXU P5 FAKRO składających się z pakietów 3-szybowych spełniających wszelkie wymagania ekologiczne i energooszczędne. Kołnierze EBV-PT idealnie pasują do pokrycia jakim jest panel na rąbek.Panele dachowe z firmy Budmat w powłoce Ideal Mat, pod nimi wysokiej jakości membrana Dorken Membranes Polska. Całość zamyka bezokapowy system rynnowy Galeco.

Dachówka Orea9 antracytowa matowa Wienerberger Polska (Koramic)

Nowoczesność i klasyka oraz piękno i elegancja to właśnie dachówka Orea9 antracytowa matowa firmy Wienerberger Polska (Koramic).

Blachodachówka modułowa
Venecja Budmat

VENECJA - blachodachówka modułowa firmy Budmat Prezentuje się doskonale, zwłaszcza w towarzystwie okien dachowych Okna Roto i akcesoriów IVT. Zapraszamy poniżej do galerii realizacji.

Dachówka Orea 9 czarna błyszcząca
Wienerberger Polska

Dachówka Orea 9 czarna błyszcząca Wienerberger Polska (Koramic) lśni w promieniach słonecznych. Efekt uzupełniają polskie okna dachowe FAKRO.