logo Krismar Kielce pokrycia dachowe świętokrzyskie

Okna dachowe Roto

Zapoznaj się z naszą ofertą

ERGONOMIA

Mieszkaj wygodnie
3 sposoby otwierania okien: obrotowy, wysokoosiowy i uchylnowysokoosiowy, ergonomiczna dolna lub górna klamka, wygodna pozycja do mycia – to łatwy dostęp do okna, więcej miejsca i przestrzeni w domu oraz doskonała funkcjonalność.

ATRAKCYJNY WYGLĄD

Wybierz kolor i stwórz idealną kompozycję
Szeroka gama kolorów okien i akcesoriów, nowoczesny kształt oblachowania (kolor antracyt metallic w standardzie) oraz pełny wachlarz akcesoriów wewnętrznych i zewnętrznych – to idealna kompozycja okna z dachem oraz eleganckie i stylowe wnętrze.

TERMOIZOLACJA

Cieplej zimą, chłodniej latem
Wysoka efektywność energetyczna jest na wyciągnięcie ręki: współczynnik Uw = 1,1 W/m2K dostępny jest już w standardowym szkleniu. Dla Ciebie oznacza to optymalną temperaturę i niższe koszty ogrzewania oraz klimatyzacji czyli Twój dom w stylu energooszczędnym.

Okna dachowe Roto

Najlepsze wykonanie, nowoczesny design.

Lepiej przemyślane okna dachowe Roto

Okna dachowe Roto sprawdzają się doskonale zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach remontowanych i modernizowanych. Szeroki zakres różnego rodzaju rozwiązań pozwala zapewnić na poddaszu jeszcze większą ilość światła z zachowaniem najwyższego komfortu użytkowania, a to wszystko w najwyższej jakości „german made”.

Roto to więcej swobody i więcej komfortu na poddaszu, niezależnie od tego, czy chodzi o budowę nowego domu, jego remont czy renowację. Zapraszamy do odkrycia możliwości, jakie stwarza połączenie każdego poddasza i okien dachowych Roto. Dzięki nim idealne doświetlenie i niepowtarzalny klimat wnętrza idą w parze z energooszczędnością.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta:

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym Doradcą:
+48 501-985-200