logo Krismar Kielce pokrycia dachowe świętokrzyskie

Dla domu i przemysłu

Flamingo dostępny jest w trzech rozmiarach: dla domu - system skandynawski 125/90 (100) i system głęboki 135/90 (100) oraz dla przemysłu i obiektów wielkogabarytowych - 150/100 (90).

Najgłębszy profil rynny powlekanej

Jest to najgłębszy profil rynny powlekanej dostępny na rynku. Jest to system uszczelkowy, montowany na zatrzask, nie wymaga lutowania, co bardzo usprawnia proces montażu. Rynny dostępne są w długościach: 4 m i 3 m. Rury spustowe dostępne są w trzech długościach: 4 m, 3 m i 1 m. Doskonale sprawdza się w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym oraz w obiektach przemysłowych.

Tabela wydajności

PDprofil system ASSA

Nowość Gwarancja automatyczna na system stalowy ASSA.

Firma Pd Profil udziela automatycznej gwarancji na okres 30 lat na system rynnowy ASSA wykonany ze szwedzkiej blachy SSAB.

Gwarancją Automatyczną są objęte następujące produkty:
– system stalowy ASSA wraz z akcesoriami.

Zalety gwarancji automatycznej:
– podstawową zaletą gwarancji automatycznej, jest nie wymagane wydanie gwarancji w formie papierowej na potwierdzenie udzielenia tej gwarancji.

– gwarancja automatycznie wchodzi w życie z momentem dostarczenia produktu do klienta.

System Rynnowy Assa dostępny jest w rozmiarach: 125/87 produkowany z taśmy stalowej o szerokości 285 mm, 150/100 produkowany z taśmy stalowej o szerokości 333 mm.

System rynnowy Assa wykonany jest ze szwedzkiej stali. Najwyższej jakości surowiec gwarantuje trwałość systemu, odporność na zmienne warunki atmosferyczne i korozję. Warstwy ochronne pokrywające blachę gwarantują doskonałe zabezpieczenie i wielokrotnie wydłużają czas eksploatacji systemu. Zaawansowana technologicznie struktura powłoki zapewnia trwałość kolorów przez długie lata.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta:

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym Doradcą:
+48 501-985-200