logo Krismar Kielce pokrycia dachowe świętokrzyskie

Dachówki Euronit

Zapoznaj się z naszą ofertą

PŁYTA FALISTA GOTYCKA (PROFIL 5)

Mały format płyty falistej Gotycka (Profil 5) oraz wysoka fala sprawiają, że dach po ułożeniu nawiązuje kształtem do tradycyjnej dachówki esówki. Połączenie płyt podstawowych z systemem akcesoriów wykończeniowych oraz bogata kolorystyka pozwalają na uzyskanie kreatywnej wizji, której rezultatem jest atrakcyjne, trwałe i ekonomiczne pokrycie dachowe.

PŁYTA FALISTA AGROFALA (PROFIL 6)

Wysoka fala, bogata kolorystyka i optymalny wymiar płyty falistej z włoknocementu Agrofala gwarantują zachowanie walorów estetycznych na wysokim poziomie. Duży format płyt oraz obcięte narożniki pozwalają na bezproblemowy, precyzyjny i jednocześnie ekonomiczny montaż. Dodatkowo taśmy z polipropylenu zatopione w płycie sprawiają, że produkt spełnia najnowsze wymagania dotyczące bezpieczeństwa.

PŁYTA FALISTA EKOFALA (PROFIL 8)

Znajoma forma wpisana w polski krajobraz podana w nowoczesnej, ekologicznej odsłonie powoduje, że płyty faliste Ekofala (Profil 8) idealnie nadaje się do renowacji i wymiany starych azbestowych dachów. Jak wszystkie płyty faliste Euronit na dachy i elewacje, model Ekofala (Profil 8) wykonany jest wyłącznie z ekologicznych surowców.

Dachówki Euronit

NIEZAWODNY PARTNER

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z produktami z włóknocementu jesteśmy idealnym partnerem projektu Twojego budynku: stale testujemy i ulepszamy nasze materiały, aby sprostać Twoim oczekiwaniom, ponieważ doskonała jakość i usługi są dla nas absolutnie kluczowe.

Do naszych produktów wykorzystujemy głównie surowce naturalne, takie jak cement, kredę, piasek, glinę i włókna celulozowe. Potrafimy pozyskiwać te surowce przy minimalnym negatywnym wpływie na środowisko naturalne i nadają się one do ponownego wykorzystania. Dzięki naszym materiałom wybierasz wytrzymałą przyszłość bez zmartwień.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta:

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym Doradcą:
+48 501-985-200

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt z Doradcą +48 501-985-200