logo Krismar Kielce pokrycia dachowe świętokrzyskie

Otwarcie nowego oddziału w Bilczy

Krismar_Bilcza_nowy_oddzial_1600x807

Wielki dzień, wielkie emocje, wielkie otwarcie ❗❗❗
Nowy oddział KrisMar Lider Pokryć Dachowych w Bilczy koło Kielc już oficjalnie wystartował! 

To moment, na który czekaliśmy z ogromnym niecierpliwością, a teraz, dzięki zaufaniu naszych klientów, partnerów i przede wszystkim naszym niezastąpionym dostawcom, możemy z dumą otworzyć nasz oddział w Bilczy.

Dziękujemy naszym wieloletnim partnerom, takim jak Budmat, BMI Polska, BP2, GERARD Polska, Blachodach, Wienerberger Polska, FAKRO, Roto Okna Dachowe, VELUX, Galeco – systemy rynnowe i dachowe, Dorken Membranes Polska, Krono-Plast, CW Lundberg PL, B.PRO Polska, SSQ Łupek, MS więcej niż OKNA, beko Polska, oraz partnerom 4D Grupa – Zintegrowana sieć hurtowni dachowych, PREFA, za stałe wsparcie i zaufanie, które nam okazujecie. To dzięki Wam jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom materiały najwyższej jakości.

Dziękujemy również naszym niezastąpionym dekarzom i pracownikom, którzy są sercem naszej firmy. Wasza praca, zaangażowanie i pasja sprawiły, że jesteśmy liderem w branży pokryć dachowych.

A przede wszystkim, ogromne brawa i podziękowania kierujemy w stronę naszych właścicieli, Krzysztofa Dudza i Marcina Ławickiego. To dzięki Wam, waszej wizji i determinacji, możemy dzisiaj świętować ten wyjątkowy moment. 

Nowy oddział w Bilczy to nie tylko nowa lokalizacja, to przede wszystkim nowa jakość obsługi i jeszcze lepsze możliwości dla naszych klientów. Jesteśmy gotowi, by razem z Wami realizować Wasze marzenia o pięknym, solidnym dachu nad głową.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego nowego oddziału w Bilczy i do podzielenia się z nami radością tego wyjątkowego dnia. Cieszymy się, że możemy być Waszym partnerem w trosce o Wasze dachy. 

udostępnij

Pozostałe artykuły